Kombetarja/ Mustedanagic i kenaqur nga skuadra dhe optimist per te ardhmen kuqezi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 16 Nentor 2011 00:17   Shtyp

MustedanagicDzemal Mustedanagic trajneri perkohshem i Shqiperise pas deshjes me Maqedonine ka folur per skuadren qe drejtoi duke vlersuar lojen e tyre dhe gjithshtu ka shprehur optimizem per te ardhmen e kuqezinjve. “Ishte nje ndeshje e mire, nga e cila largohem i kenaqur. Kemi patur mundesi te fitojme, sepse patem me shume raste te mira se kundershtari, por fati s’ishte me ne. Nga dy ndeshjet e fundit miqesore mund te them se Shqiperia ka nje potencial te mire lojtaresh. Trajneri qe do te vije do te kete ne dispozicion futbolliste me perspektiv dhe mund te ndertohet nje skuader me pretendime”, ka thene pas ndeshjes Mustedanagic.

 

 

 

 

 

 

 

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide