Kombetarja/ FSHF e konfirmon, miqesore me Gjeorgjine ne 29 shkurt
nga AlbaniaSoccer   E martë, 06 Dhjetor 2011 16:30   Shtyp

Kombetarja-e-ShqiperiseFSHF e ka konfirmuar te marten ne mesdite lajmin se kombetarja do te luaj nje ndeshje miqesore ne muajin shkurt. Ky takim do te zhvillohet jo ne Shqiperi, por ne Gjeorgji me skuadren vendase.

Vendosni baste me www.Betsonic.com per shanset me te mira per te fituar

Te dyja federatat kane vendosur qe kjo miqesore te luhet ne daten 29 shkurt. Per ekipin tone perfaqesues do te jete ndeshja e pare per vitin 2012 dhe me shume mundesi do te jete edhe ndeshja debutuese per trajerin e ri qe pritet te emerohet ne ditet e para ate janarit.


komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide