Në Fokus / FSHF i bën ofertë zyrtare De Biasit!
nga AlbaniaSoccer   E diel, 11 Dhjetor 2011 18:15   Shtyp
fshf_stadiumiPërfundimisht, burime pranë Federatës Shqiptare të Futbollit bëjnë të ditur për Albaniasoccer.com, se aktualisht nuk është arritur asnjë akord me ndonjë prej kandidatëve për të marrë drejtimin e skuadrës kombëtare të Shqipërisë. Mësohet se Xhani De Biasi është i vetmi kandidat të cilit Federata i ka afruar një marrëveshje dhe i ka paraqitur një propozim zyrtar për të qenë trajneri i ardhshëm i kombëtares se Shqiperise. De Biasi për momentin nuk ka informuar nese do ta pranoje oferten e paraqitur.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide