Zyrtare/ Bogdani le Cezenen per Sienen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 01 Shkurt 2012 01:05   Shtyp
erion_bogdani_cezenaSiena ka bere zyrtare ne diten e fundit te merkatos afrimin e sulmuesit shqiptar Erion Bogdani. Kjo skuader pasi ka deshtuar te marre Filipo Inzagin pasi ai I ka thene jo, ka gjetur menjehere zgjidhje tek bomberi kombetares shqiptare. Bogdani do te kryeje testet mjekesore dhe te merkuren do te prezantohet ne skuadren e re. Ai ka luajtur edhe me pare me Sienen, dy vite nga 2005-2007 dhe ne 47 ndeshje ka realizuar 13 gola.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide