Kombetarja/ Demtohet Kristi Vangjeli, vjen Smajli
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 25 Shkurt 2012 16:42   Shtyp

kristi_vangjeliEshte konfirmuar se Kristi Vangjeli eshte demtuar dhe nuk ka mundesi te jete i pranishem ne ndeshjen miqesore kunder Gjeorgjise me 29-Shkurt 2012.

I ndodhur perballe kesaj situate trajneri De Biasi ka thirrur ne vend te tij mbrojtesin e Vllaznise se Shkodres Smajli te cilin tekniku italian e ka pare gjate zborit stervitor qe zhvilloi ne fund te muajit janar te ketij viti ne Durres.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide