Kombetarja/ De Biazit projekton formacionin, Cani sulmues
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 29 Shkurt 2012 02:41   Shtyp
giani_de_biassiKur kane mbetur edhe pak ore nga miqesorja me Gjeorgjine, jane mesuar detajet e fundit mbi formacionin e kombetares sone. De Biazi ka bere pak ndryshime nga ato cfare ishin parashikuar.
Ne debutim me Shqiperine ai do te aktivoje keto lojtare nga minuta e pare: Ne porte Saimir Ujkani. Ne mbrojtje Andi Lila ne te djathte, Ansi Agolli ne te majte, Armend Dallku dhe Franc Veliu ne qender. Ne mesfushe Ervin Bulku luan para mbrojtjes. Roshi ne te djathte, Muzaka ne te majte dhe dyshja Hyka, Vila ne qender. I vetem ne sulm do te luaj per here te pare Edgar Cani. Kete formacion ka provuar De Biazi nje dite para ndeshjes dhe keshtu pritet te luaj Shqiperia sot ndaj Gjeorgjise.
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide