Lojtaret e kombetares shetitje relaksi para ndeshjes
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 14 Nentor 2009 11:12   Shtyp

kombetarja_ne_malteNe paraditen e sotme trajneri Kuzhe i ka dhene disa ore te lira lojtareve para ndeshje miqesore te sotme qe luhet ne oren 15:00. Edhe pse temperaturat jane te uleta dhe debora ka mbuluar rruget e Tallin atmosfera ne mes te lojtareve kuqezi eshte shum e ngrohte ndoshta duke pare edhe karakterin miqesor te ndeshjes klima ne grupin kuqezi eshte me te vertet miqesore. Keto ore pushim jane shfrytezuar nga lojtaret tane per te bere shetitje dhe shopping ne rruget e Tallin-it. Nga kjo ndeshje trajneri Kuzhe shpreson te kete pergjigje pozitive sidomos nga lojtaret e rinje.

Kel Naraci

komente