Tiranë: Tifozët shqiptarë ndezin flamurin e Maqedonisë
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 22 Tetor 2012 16:14   Shtyp
Flamuri_i_shqyerSipas medieve maqedonase të cilat e kanë përhapur videon që mund ta shikoni më poshtë, një grup tifozësh të kombëtares shqiptare e kanë ndezur flamurin maqedonas para ndeshjes futbollistike në mes Shqipërisë dhe Sllovenisë, teksa tifozët ishin nisur drejt stadiumit.

Nga ana e MPJ-së deri më tani thonë se nuk kanë informata për kët ngjarje, por të njejtat raste i dënojnë dhe ditëve në vijim do të dalin me informata shtesë.

Kliko per te pare ne video djegien e flamurit maqedonas

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide