Kombetarja/ Elvis Kabashi I thote "JO" Shqiperise!
nga AlbaniaSoccer   E premte, 15 Mars 2013 18:42   Shtyp
ball_goalElvis Kabashi e ka mbyllur pa e nisur ende mire aventuren me kombetaren kuqezi. Mesfushori I talentuar qe luan per Juventusin ne Serine A, ka zgjedhur Italine. Nepermjet nje letre zyrtare me shkrim ai ka sqaruar arsyet e vendimit qe ka marre. ''Kam zgjedhur te luaj per Italine pasi une jam rritur dhe jetoj ketu. Shpresoj te me mirekuptoni'', thuhej nder te tjera ne letren qe Elvis Kabashi I ka derguar FSHF-se. Mesfushori eshte aktiviziuar me Shqiperine e 19-vjecareve, por pak kohe me pare ai I tha jo fteses se kombtares se shpresave dhe tani e ka mbyllur edhe me kombetaren. Lista e lojtareve qe po I thone jo Shqiperise sa vjen dhe shtohet.

Enea Shtrepi
komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide