Miqesore/ Lituani-Shqiperi, publikohen çmimet e biletave
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 23 Mars 2013 19:38   Shtyp

biletaMenjëherë pas kthimit nga Norvegjia, Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar orarin e ndeshjes miqësore dhe menjëherë ka publikuar edhe çmimet e biletave për ndeshjen e të martës mes Shqipërisë dhe Lituanisë. FSHF ka zgjedhur të caktojë çmime mesatare për këtë ndeshje pa e kaluar cakun. Në “Qemal Stafa” në mbrëmjen e të martës parashikohet të ketë një numër të madh tifozësh kuqezi pasi entuaziazmi është I madh pas fitores së marrë në Norvegji.

Çmimet e biletave janë:
•Tribuna Qëndrore, Kategoria e I-rë - 1500 lekë
•Tribuna Qëndrore, Kategoria e II-të - 1000 lekë
• Sektori D2 (përballë tribunë qëndrore) – 700 lekë
• Sektorët D1 dhe D3 (në krahët e D2) - 400 lekë
• Sektorët C dhe E (prapa portave) – 200 lekë

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide