Ne fokus/ 300 tifozë norvegjezë për ndeshjen e 7 qershorit
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 23 Maj 2013 21:50   Shtyp

tifozat_Federata norvegjeze ka konfirmuar udhëtimin e 300 tifozëve të saj, shumë pak për një skuadër që kërkon të fitojë ndeshjen më të rëndësishme të eliminatoreve. Shtypi norvegjez ka treguar qartë se humbja e Norvegjisë kundër Shqipërisë në mars i tejkalon përmasat e së zakonshmes. Më shumë se 16 mijë tifozë shqiptarë dhe një numër relativisht i vogël tifozësh norvegjezë. Numri prej 300 tifozësh do të jetë shumë i vogël për një skuadër që pretendon fitore. Në Norvegji ishin më shumë se 3 mijë tifozë shqiptarë.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide