Kombetarja/ De Biazi therret dhe 8 kuqezinj te tjere
nga AlbaniaSoccer   E diel, 02 Qershor 2013 22:07   Shtyp
giani_de_biassiXhani De Biazi ka publikuar se fundmi emrat e tete lojtareve qe ka vendosur te ftoj per te kompletuar listen e te grumbulluarve. Italiani ka lene jashte Armando Sadikun por ka ftuar disa emra te tjere qe per here te pare do te veshin fanellen kuqezi. Prej 3 qershorit skuadra do te kompletohet dhe per kater dite italiani do te pergatisi formacionin me te mire me te cilet do te luaj ndaj Norvegjise.

Ja 8 lojtaret e thirrur te djelen nga De Biazi:

Elseid  Hysaj –  Empoli (Itali)
Ilir Berisha – Orebro (Suedi)
Amir  Abrashi –  Grasshopers (Zvicer)
Ergys  Kaçe  - PAOK (Greqi)
Valdet Rama – Valladolid (Spanje)
Emiliano Vila – Pas Janina (Greqi)
Migjen Basha- Torino (Itali)
Hamdi Salihi – Jiangsu (Kine)

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide