Lorik Cana firmos me Saunderland
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 01 Gusht 2009 17:45   Shtyp

Lorik Cana SunderlandZyrtarizohet kalimi ne Premier League.
Mesfushori i skuadres kombetare shqiptare dhe ish kapiteni i Olimpikut te Marsejes ka zyrtarizuar kalimin e tij tek klubi anglez Saunderland i Premier League. pas shume kerkesave te paraqitura nga klube te ndrsyhme Liverpul, Everton, Saunderland, Olimpik marseje, hamburg e shume te tjera, Loriku vendosi te kaloje tek Saunderland, ku sipas drejtuesave te skuadres mesfushori shqiptar, pritet qe edhe tek ky ekip te mbaje shiritin e kapitenit. "Jam shume i gezuar qe kam firmosur me Saunderland. Jam shume entuziast qe do te aktivizohem ne Premier League dhe mezi pres fillimin e sezonit. Eshte nje aventure e re per mua dhe jam i elektrizuar per perfaqesimin tim tek Saunderland", cilesoi Cana, perpara mediave gjate prezantimit te tij tek skuadra e re dhe pak caste perpara stervitjes se pare me skuadren e re.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide