Kombetarja/ De Biazi ben gati formacionin
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 06 Qershor 2013 22:57   Shtyp
kombetarja_stervitet1Nuk e ka vendosur, por ka bere gati ne mendjen e tij nje formacion me te cilin pritet te zbrese neser ne fushe Kombetarja e Shqiperise. Pa disa lojtare te rendesishem kuqezinjte jane te detyruar te bejne disa ndryshime ne 11-tshen kryesore. Ne porte pritet te luaj i konfirmuari Etrit Berisha. Ne mbrojtje Dallku nga e djathta, Agolli nga e majta dhe Teli ka fituar balotazhin me Osmanin per te zevendesuar Canen dhe Currin. Ne mesfushe Basha dhe Bulku do te luajne ne qender ndersa Vila ne te djathte dhe Rama ne te majte. Ne sulm do te aktivizohet dyshja Cani Salihi.

Formacioni mundshem 4-4-2

Berisha

Dallku Teli Mavraj Agolli

Vila Bulku Basha Rama

Cani Salihi

 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide