Poloni/ Bekim Bala shenon gol “in Extremis”
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 10 Gusht 2013 03:57   Shtyp

Bekim Bala2Ne takimin e Javes se 4-rt midis Wisla Krakow dhe Jagiellonia te luajtur ne Krakow, skuadra mike me te cilen aktivizohet edhe sulmuesi shqiptar Bekim Bala ishte ne disavantazh te nje goli deri ne sekonden e fundit te ndeshjes. Kur ishte minuta e 3-te shtese e kohes se rregullt, nje goditje e lire e fituar nga Jagiellonia ekzekutohet me sukses nga sulmuesi shqiptar qe shenoi duke i dhene barazimin dhe nje pike te çmueshme skuadres se tij. Ky ishte goli i trete kete sezon per sulmuesin shkodran i cili hyri ne loje si zevendesues ne minuten e 80-te

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide