Kombetarja/ Grumbullimi nis me 2 shtator
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 26 Gusht 2013 21:44   Shtyp

Kombetarja-e-ShqiperiseKombetarja e Shqiperise do te grumbullohet ne daten 2 gusht. FSHF ka bere te ditur kete lajm. Trajneri italian do te publikoj listen e lojtareve qe do te grumbulloj ne daten 1 shtator dhe me pas me kuqezinjte per disa dite do te zhvilloj stervitje ne Durres. Ne daten 5 shtator, Shqiperia do te niset drejt Sllovenise ku nje dite me pas do te luaj ndaj tyre dhe ne daten 10 ka nje tjeter ndeshje ndaj Islandes per te ndjekur endrren qe mund te na dergoj ne boterorin Brazil 2014.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide