Kombetarja/ Loret Sadiku falenderon shqiptaret
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 28 Gusht 2013 13:42   Shtyp

loret sadikuKa zgjedhur Shqiperine dhe shqiptaret per ti thene jo Suedise. Loret Sadiku eshte mbrojtesi qe do ti bashkohet skuadres qe drejtohet nga De Biazi dhe ai eshte nje super perforcim per mbrojtjen. Sapo ka dale lajmi per zgjedhjen qe ka bere, Sadiku ma marre nje lum mesazhesh pergezuese nga tifozet kuq e zi. Kjo e ka bere te ndihet mjaf mire Loretin dhe ka falenderuar tifozet per fjalet e ngrohta. "Faleminderit per vemendjen e treguar dhe komplimentat. Faleminderit per pergezimet per kombetaren e Shqiperise. Jua dua," ka deklaruar Loret Sadiku.

komente