Kombetarja/ Teli zevendeson Mavrajn
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Shtator 2013 22:38   Shtyp

admir teliMergim Mavraj eshte mungesa me e madhe per Kombetaren e Shqiperise ne ndeshjet e 6 dhe 10 shtatorit. Mbrojtesi u demtua pak dite me pare, per te prishur humorin e De Biazit dhe tifozeve kuqezi. Tani ne vend te tij pritet qe ne qender te mbrojtjes te luaj Admir Teli. Shkodrani ka luajtur mjaft mire ne rastet kur De Biazi i ka besuar dhe perkrah Canes ai ofron mjaft siguri. Megjithate trajneri italian ka ne dispozicion edhe pak dite per te vendosur perfundimisht.

komente