Ne fokus/ Tifozet, peticion Dukes per stadiumin
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 04 Shtator 2013 14:58   Shtyp

armando dukaPremtimet e shumta nga FSHF dhe shteti ne vend, per ndertimin e stadiumit, kane lodhur njerezit qe presin prej kohesh. Stadiumi i ri ne mes te Tiranes duket sikur nuk do te behet kurre. Tifozet kuqezi, kane ideuar nje nisme te vecante. Fillimisht do ta bejne ne internet dhe me pas edhe me shkrim. Peticion per presidentin e FSHF-se Armando Duka per stadiumin e ri. Premtimet duhen mbajtur. Shteti dhe federata ne kete rast jane bashkefajtore.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide