Ne fokus/ Mediat sllovene, frike nga tifozet shqiptar
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 05 Shtator 2013 22:11   Shtyp

tifozat e kombtaressDo te jene te shumte ne numer dhe atmosfera kuqezi eshte e garantuar Mediat sllovene kane frike nga tifozet shqiptar. Pritet te jene te shumte ne numer dhe nje dite para ndeshjes i kane rezervuar plot 3 mije bileta. Ne Lubjane gjate te premtes atmosfera do te jete festive por vendasit kane frike nga ky fakt pasi mund te jene me te paket ne numer se shqiptaret. Policia sllovene ka marre masat e duhura per te mos lejuar perplasje mes tifozerive.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide