Kombetarja/ Tre kuqezi marrin lejen nga FIFA per aktivizim
nga AlbaniaSoccer   E premte, 06 Shtator 2013 20:35   Shtyp

kombtarja stervitjeAmir Abrashi, Shkelzen Gashi dhe Vullnet Basha kane marre lejen nga FIFA. Me ne fund te tre lojtaret kane marre driten jeshile dhe mund te veshin fanellen kuqezi. Me pare te tre futbolllistet kane luajtur per kombetaret e moshave te Zvicres ndaj u duhej nje leje speciale nga institucioni me i madh I futbollit ne te gjithe globin. Te tre lojtaret jane ne planet e De Biazit per ndeshjet ne vazhdim dhe konsiderohen te rendesishem per formacionin.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide