Kombetarja/ Kace rekuperon demtimin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 08 Shtator 2013 21:05   Shtyp

ergys kaceLojtari me i mire i ndeshjes ne Slloveni, Ergys Kace ka qetesuar te gjithe ne kampin bardheblu. Demtimi ne kofshe eshte rekuperuar ne kohe dhe mesfushori te dielen ka marre lejen e stafit mjekesor dhe tani eshte gati per Islanden. Kace pritet te luaje para mbrojtjes ne mesfushe bashke me Migjen Bashen.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide