Kombetarja/ Tifozet kuqezi prenotojne 200 bileta
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Shtator 2013 20:47   Shtyp

tifozat e kombtaressPo thyejne rekorde per numrin e shumte me te cilin po ndjekin Kombetaren dhe tani premtojne te mos mungojne ne Islande. Tifozet kuqezi kane prenotuar me teper se 200 bileta dhe pritet qe te mbeshtesin fuqimisht kuqezinjte ne nje ndeshje delikate. Shqiptaret qe jetojne ne vendet skandinave do te marrin rrugen per ne Islanden e larget. Shpenzimet nuk i marrin ne konsiderate, ne duar do te mbajne flamujt kuqezi dhe se bashku do te kendojne himnin kombetar me shpresen se ndryshe nga Sllovenia, ne kete takim do te festojne fitoren.

komente