Partizani/ Tifozet i kerkojne Erjon Bogdanit rikthimin
nga AlbaniaSoccer   E premte, 04 Tetor 2013 20:35   Shtyp

erion bogdani thumbNe facebook, tifozet e Partizanit kane nisur nje fushate simpatike. I kerkojne Erion Bogdanit te rikthehet tek te kuqte. Sulmuesi i Kombetares Shqiptare per momentin eshte pa skuader dhe ka deklaruar ne mediat italiane se mund te lere karrieren e tij per fare. Tifozet e Partizanit i kane kerkuar ne internet Bogut ta mendoje rikthimin ne Shqiperi per te luajtur tek skuadra ku eshte formuar si futbollist. Sulmuesi akoma nuk u ka kthyer nje pergjigje per kete nisem qe duhet pershendetur.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide