Kombetarja/ Largohen te demtuar Basha dhe Dallku
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Tetor 2013 13:59   Shtyp

shqiperi-zvicer1Nga grumbullimi i skuadres jane larguar dy futbollsite, Migjen Basha dhe Armend Dallku, te dy te demtuar, te cilet do te mungojne ne sfiden e Nikosias ndaj skuadres qe gjendet ne vendin e fundit te grupit. De Biazi do te bej llogarite pa keta dy futbolliste qe nuk luajten as ne ndeshjen ndaj Zvicres. Per Dallkun mund te thuhet se aventura me Shqiperine ka perfunduar pasi vete ka deklaruar se nuk do te rikthehet me ne perfaqesuese ndersa Basha ka te ardhmen perpara me kuqezinjte.

komente