Legjionaret/ Kievo dhe Lazio te interesuara per Kacen
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 14 Tetor 2013 14:22   Shtyp

Ergys-KaçeErgys Kace eshte ne fokusin e disa skuadrave. Pas Anderlehtit ne Belgjike, dy skuadra italiane jane vene ne ndjekje te yllit shqiptar qe ka nisur shkelqimin. Kievo dhe Lazio jane dy skuadrat qe e duan Ergys Kacen per te marre ne ekip. PAOK eshte i gatshem te shese kartonin e shqiptarit per te shmangur te gjithe rremujen dhe incidentet me tifozet qe nuk e duan Kacen. Shkak eshte kombesia e tij. Ne janar ai mund te largohet dhe destinacioni me i mundshem eshte Italia.

komente