Ne fokus/ De Biazi ne Korce, ndjek 17-vjecaret
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 23 Tetor 2013 18:53   Shtyp

de biasiiiiiiiiiiiiiiiFSHF e kishte lajmeruar te vinte ne Tirane te merkuren dhe De Biazi ka respektuar fjalen e tyre. Pasi mesoi se do te rinovonte kontraten e tij te enjten, De Biazi bashke me menaxherin e tij kane udhetuar menjehere drejt Korces ku kane ndjekur ndeshjen e Shqiperise U-17 per te spikatur aty elementet e duhur qe mund ti sherbejne skuadres se madhe ne nje te ardhme.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide