Legjionaret/ Sadiku nje tjeter gol ne Zvicer
nga AlbaniaSoccer   E diel, 03 Nentor 2013 22:56   Shtyp

Armando-Sadiku.Tifozi.info Armando Sadiku ka shenuar serish nje tjeter gol ne Zvicer. Sulmuesi shqiptar eshte bere protagonist per skuadren e Luganos ne fitoren e arritur me veshtiresi. Sadiku ka shenuar golin e pare dhe ka dhuruar pasimi e arte ne golin e dyte te shenuar. Lugano ka fituar 2-1 me Wohlen dhe tani synon te rifitoje terren ne tabelen e klasifikimit. Sadiku po shenon rregullisht ne Zvicer e tani transferimi i tij e nje skuader me te mire duket te jete i afert. St Gallen interesohet per sherbimet e shqiptarit por akoma nuk ka zhvillime konkrete.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide