Legjionaret/ Dopiete e Gashit ne Zvicer
nga AlbaniaSoccer   E diel, 24 Nentor 2013 15:50   Shtyp

Shkelzen-GashiShkelzen Gashi ka shenuar nje dopiete me mjaft vlera per skuadren e tij te Grashopersit. Mesfushori shqiptar ka permbysur disavantazhin qe skuadra e tij numeronte deri ne minuten e 59’ kur rezultati ishte 2-1 per ekipin e Aaraut. Gashi ka shenuar golin e barazimit dhe te avantazhit 2-3 ne minuten e 66’. Krejt ndeshja eshte mbyllur me rezultatin 2-4 ndersa per Gashin, me dy golat e shenuar tani jane bere gjithsej 3 te tille te shenuar ne kampionat. Mesfushori eshte zbulimi i Xhani De Biazit dhe eshte nje lojtar premtues per te ardhmen kuqezi.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide