Legjionaret/ Berisha titullar ne Europe me Lazion
nga AlbaniaSoccer   E martë, 26 Nentor 2013 22:36   Shtyp

etrit berisha lazioEtrit Berisha pasi ka luajtur ndeshjen e pare ne Europa League me Lazion pergatitet te luaj tek e dyta. Portieri shqiptar ka fituar besimin e drejtuesve dhe trajnerit dhe tani pritet te jete titullar i padiskutueshem ne ndeshjet europiane. Berisha pritet ti zere vendin Marketit qe pritet te largohet per nje skuader me te madhe. Tek Lazio tani eshte krijuar nje koloni shqiptaresh e cila pritet te shtoje rradhet ne merkaton e dimrit. Ergys Kace dhe Mergim Mavraj jane ne planet e drejtorit sportiv Igli Tare qe do te provoj ti marre ne Itali.

komente