Lorik Cana: Etrit Berisha me i mire se Marketi
nga AlbaniaSoccer   E premte, 29 Nentor 2013 23:04   Shtyp

lorik cana lazKur e ka pare ne porte Etrit Berishen, Lorik Cana jo vetem qe eshte gezuar per paraqitjet e tij por edhe ka festuar me te pas ndeshjes ne Poloni. Shqiptari ne ndeshjen e dyte per Lazion u paraqit mjaft mire dhe menjehere ka fituar simpatine e drejtuesve. Marketi eshte drejt largimit per nje te gjetur nje skuader tjeter por “Kemi luajtur mire ne kete ndeshje, duke kontrolluar mire topin. Jemi te kenaqur per lojen pa rrezik. Ishte nje performance e mire qe na ben te gjitheve me vetebesim ne te ardhmen. Etriti? Ishte nje ndeshje pozitive per te, ai shpetoi porten disa here dhe nuk kishte probleme. Ai ka deshmuar se eshte portieri i mire dhe mund te zevendesoje, Marketin. Une besoj se eshte Etriti zgjidhja e duhur per porten”, ka thene Loriku pas ndeshjes me Legian per mediat italiane.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide