Legjionaret/ Legia Varshav i ofron 200 mije euro Salihit
nga AlbaniaSoccer   E martë, 03 Dhjetor 2013 00:23   Shtyp

hamdi-salihi kinaHamdi Salihi mund te lere Kinen per Polonine. Sulmuesi shqiptar pak dite me pare ishte ne Varshave ndersa tani ka marre nje oferte konkrete nga skuadra polake. 200 mije euro ne sezon i ofrojne drejtuesit e Legias per tu bashkuar me ta ne merkaton e dimrit. Salihi ka kerkuar kohe per tu menduar dhe javen e ardhshme mund te marre nje vendim per kete oferte. Sulmuesi shqiptar kerkon te lere Kinen per tu rikthyer ne Europe dhe Legia eshte nje mundesi mjaft e mire per te.

komente