Levizjet/ Amir Abrashi ne planet e Ajaksit
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 09 Dhjetor 2013 23:18   Shtyp

amirabrashi thumbPortali i njohur qe tregon levizjet e mundshme te lojtareve ne Europe dhe me gjere ka shkruar per shqiptarin Amir Abrashi. Mesfushori i talentuar qe luan per skuadren e Grasshoperit eshte ne planet e Ajaks. Gjigandet hollandez e kane piketuar dhe po e ndjekin per ta tentuar shume shpejt. Abrashi eshte lojtar nen kontrate dhe zvicerianet  qe per momentin kushton shume. Abrashin e duan edhe disa klube italiane por gjithashtu ai eshte ne planet edhe te Bazelit qe po e ndjek prej nje viti.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide