Greqi/ Ergys Kace titullar, PAOK "gozhdon" vendin e dyte
nga AlbaniaSoccer   E diel, 15 Dhjetor 2013 19:45   Shtyp

ergys kace pokuMesfushori i kombetares se Shqiperise Ergys Kace u aktivizua si titullar ne takimn qe PAOK fitoi 5-2 jashte fushe ndaj Kalloni. Me kete fitore PAOK vazhdon te krijoje nje distance ndaj vend te trete dhe iu afrua Olimpiakos qe ne mbremje eshte duke zhvilluar takimin me Aris. PAOK ka 35 pike pas 20 jave kampionat, ndersa Olimpiakos ka 40 pike per momentin.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide