Legjionaret/ PAS Janina gati te rinovoje me Andi Lilen
nga AlbaniaSoccer   E martë, 17 Dhjetor 2013 00:00   Shtyp

andi lila pas janinaKur disa skuadra greke dhe italiane jane vene pas Andi Liles, PAS Janina po mendon ti rinovoje kontraten. Futbollisti shqiptar po ben mjaft mire me skuadren greke dhe disa ekipe e duan e jane gati te paguajne per kartonin e tij. Andi Lila eshte i lidhur me Pas Janinen deri ne fund te ketij sezoni dhe sipas rregullave te transferimeve te futbollisteve mund te futet ne bisedime me klubet te tjera jo me heret se 6 muaj para perfundimit te kontrates. Por skuadra greke po kembengul qe gjithcka te mbyllet brenda 2013, per te mos u dhene mundesi skuadrave Europiane qe te nisin kontaktet me futbollistin shqiptar. Andi Lila u transferua te Pas Janina ne Qershor te 2011, ndersa ka zhvilluar me skuadren greke 63 ndeshje.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide