Legjionaret/ PAOK rikthen ne skuader pas tre muajsh Ergys Kacen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 18 Dhjetor 2013 21:34   Shtyp

Ergys-KaçeErgys Kace me ne fund eshte rikthyer tek PAOK. Disa muaj larg fushave dhe shume polemika e kane detyruar shqiptarin te mendoje largimin ne janar nga Greqia por se fundmi, ne ndeshjen me Atromitos, shqiptari ka qene ne stol. Presidenca selanikase vendosi qe Kaçe te rikthehet ne nje ndeshje, ku numri i tifozeve bardhezi do jete i paket, ne menyre qe edhe korçari te ndihet me i qete. Ne kete ndeshje PAOK ka barazuar ndersa Kace pas tre muajsh jashte, ka qendruar vetem ne stol.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide