Ne fokus/ 17 vjecari Bare, po ben per vete Atletiko Madrid
nga AlbaniaSoccer   E martë, 24 Dhjetor 2013 23:25   Shtyp

keidi bareQuhet Kejdi Bare dhe eshte 17 vjec. Kapiteni i kombetares shqiptare te moshes se tij, mesfushori fantasist ka nisur nje prove disa ditore tek skuadra e Atletiko Madrid. Tek moshataret e tij ai po ben gjera mjaft te mira dhe sic tregojne burime prane tij, Bare i ka bere te gjithe per vete, madje edhe drejtuesit e skuadres se pare qe e kane ndjekur gjate nje ndeshje miqesore. Mesfushori eshte ne fokusin e De Biazit qe e ka pare me 17-vjecaret dhe e ka pelqyer shume. Bare eshte nje nga futbollistet me premtues qe Shqiperia po ben gati dhe aventura e tij tek Atletiko e Madrid nuk eshte nje rastesi.

komente