Perfaqesuesja mberrin ne Antalia te Turqise !
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 04 Janar 2010 04:48   Shtyp

kombetarja_ne_malteEkipi seleksionues me lojtare kandidate per tu thirrur ne skuadren perfaqesuese, ka mberritur diten e Djele ne Antalia te Turqise, ku do te qendroje per 10 dite. Skuadra qe eshte e bazuar me lojtare nga kampionati shqiptar, ka ne perberje te saj edhe dy lojtaret Vasil Shkurti dhe Emiljano Vila te cilat luajne jashte Shqiperise. Per arsye shendetsore nuk ka udhetuar me skuadren mbrojtesi i Flamurtarit Franc Veliu. Trajneri Kuzhe do te testoje gjendjen e lojtareve gjate ketyre diteve dhe pritet qe skuadra pervec stervitjes intensive te zhvilloje edhe nje ose dy takime miqesore perpara largimit nga Antalia

Lista e plote e lojtareve

Shpetim Mocka       Flamurtari

Sulejman Hoxha      Apollonia

Andi Lila                  Tirana

Maringlen Shoshi    Apollonia

Arjan Pisha             Dinamo

Olsi Gocaj               Kastrioti

Ditmar Bicaj            Tirana

Klodian Samina      Gramozi

Gentian Muca         Dinamo

Emiliano Veliaj          Laci

Sabien Lilaj             Tirana

Jetmir Sefa             Tirana

Emiliano Vila          Lokomotiva Zagreb

Gjergji Muzaka      Tirana

Elis Bakaj               Dinamo

Vasil Shkurtaj         Olimpiakos

Odise Roshi           Flamurtari

Sokol Cikalleshi     Besa

Bekim Bala            Vllaznia


Trajner

Josip Kuzhe

Kel Naraçi

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide