Etrit Berisha: Erdhem per futboll
nga Albaniassocer   E martë, 14 Tetor 2014 23:44   Shtyp

ertrit berisha ne portePortjeri i kombetares shqipetare tha qe ajo qfare ndodhi ne stadjumin e Beogradit ishte e rende dhe fyese per futbollin ne pergjithesi. Berisha u shpreh se ne erdhem thjeshte per te zhvilluar nje ndeshje futbollit por serbet e kthyen ne nje beteje te vertete.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide