Ilir Shulku:Ishte e pamundur te vazhdonte ndeshja
nga Albaniassocer   E mërkurë, 15 Tetor 2014 00:29   Shtyp

Serbia s and Albania s plZyrtari i FSHF-se,Ilir Shulku u shpreh se zyrtaret e UEFA-s i kerkuan nese mund te vazhdohej ndeshja por pas konfrontimit me lojtaret shqiptare u vendos te mos futeshim ne loje sepse lojtaret ishin te demtuar fizikisht dhe te tronditur shume nga ana emocjonale.Ne tunelin drejt dhomave disa punonjes te stadjumit goditen lojtaret tane.Ne fushen e lojes nuk pati asnje problem mes lojtareve gjithqka u krijua nga ana e tifozeve.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide