Taulant Xhaka: Jam demtuar ne hunde dhe ne syrin e majte
nga Mario Nikolli   E mërkurë, 15 Tetor 2014 00:57   Shtyp

Serbia s and Albania s plMesfushori i kombetares se Shqiperise Taulant Xhaka ka informuar nepermjet rrjetit social ne Instagram se eshte demtuar fizikisht gjate trazirave ne Stadiumit e Partizanit ne Beograd ne takimin e Grupit I kualifikues perEuro 2016 midis Serbise dhe Shqiperise. "Jam goditur dhe me kane demtuar hunden dhe syrin e majte u shpreh Taulant Xhaka duke konfirmuar pasojat fizike qe ka pesuar gjate takimit. Ndeshja u pezullua per arsye te futjes ne fushe te tifozave vendes dhe goditjes me mjete te forta - karrike, stola, gurrë - te lojtareve shqiptare nga tifozat serb 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide