De Biasi shpall listen e lojtareve kunder Austrise dhe Luksemburgut
nga Administrator   E hënë, 21 Mars 2016 14:43   Shtyp

xhani debiasiTranjeri i kombetares shqiptare Gianni De Biasi ka publikuar listen e lojtareve te cilet do te kete ne dispozicion per 2 ndeshjet miqesore te marsit. Ne kete liste jane te pranishem lojtaret qe De Biasi ka thirrur edhe ne ndeshjet e tjera me perjashtim talentit Rashica i cili do te jete i disponueshem vetem per ndeshjen e dyte kunder Luksemburgut.

Ja dhe lista e plote e lojtareve qe jane thirrur nga tranjeri per dy sfidat kunder Austrise dhe Luksemburgut:
Portier: Berisha, Shehi, Hoxha.
Mbrojtes: Hysaj, Cana, Gjimshiti, Veseli, Ajeti, Mavraj, Aliji, Agolli.
Mesfushor: Basha, Kaçe, Xhaka, Lila, Roshi, Shala, Lenjani, Memushaj, Kukeli, Abrashi.
Sulmues: Balaj, Cikalleshi, Sadiku, Gashi, Rashica.

komente