Kombetarja vijon pergatitjet ne France
nga Administrator   E martë, 07 Qershor 2016 14:45   Shtyp

ekipi-stervitje-franceKombetarja shqiptare ka vijuar pergatitjet per Euro 2016. Sot paradite ekipi eshte grumbulluar ne qendren stervitore Yves-Le Jannou te Perros-Guirec. Ne diten e dyte lojtaret kane bere ushtrime fizike dhe shpejtesie.
I vetmi lojtar qe ka munguar ne stervitjen e mengjesit ka qene mbrojtesi Mergim Mavraj. Ai ka qendruar pushim duke bere stervtitje te lehte ne menyre qe te mos pesoje ndonje demtim. Pas pak ne oren 17:00 do te mbahet konferenca per shtyp e rradhes e kombetares dhe pas saj rreth ores 17:30 do te zhvillohet stervitja e pasdites.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide