Mbyllet dita e trete e pergatijeve ne France
nga Administrator   E mërkurë, 08 Qershor 2016 19:25   Shtyp

stervitja-dita-3Sot mbasdite eshte mbyllur edhe dita e trete e pergatitjeve qe ekipi yne kombetar po ben ne France. Ne stervitjen e paradites, kontigjenti i lojtareve te Shqiperise ka qene i plote. Me ekipin jane bashkuar edhe Mavraj, Abrashi dhe portieri Berisha te cilet kishin probleme fizike. Ne stervitjen e paradites lojtaret kane qene te perqendruar ne pjesen taktike dhe ne ushtrimet me top. Ndersa stervitja e pasdites eshte bere me dyer te mbylluara per mediat. 

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide