Armando Sadiku prane transferimit ne Turqi
nga Administrator   E mërkurë, 20 Korrik 2016 10:59   Shtyp

goli-sadikutSulmuesi i kombetares kuqezi, Armando Sadiku eshte prane transferimit tek gjigandet turq te Gallatasarajit. Mesohet se ka nje akord mes klubit te tij aktual Zyrih dhe klubit nga Stambolli. Zviceranet e vleresojne elbasanasin me shifrat e 9.5 mln eurove, por gjithcka duket se do te mbyllet per 4 mln euro. Burimet bejne me dije se Sadiku ka kryer edhe vizitat mjekesore tek turqit per t'i paraprire kesaj levizje. Oret ne vijim jane decizive per kete transferim.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide