Vazhdojne firot "Kosovare" ne Kombetaren shqipetare
nga Albaniassocer   E hënë, 22 Gusht 2016 17:39   Shtyp

Kombetarja-para-ndeshjesPas Rrashices,Rames,Mehes etj etj kesaj radhe vjen vendimi i Rrahmanit te largohet drejt kombetares kosovare.Me nje deklarate ne rjetet sociale mbrojtesi deklaroi qe kishte marre nje vendim te veshtire por qe vinte si pasoje edhe i aktivizimit te paket me kombetaren KUQEZI.Por si per mbrekulli deklarata u nderrua pas pak minutash dhe deklarohej qe deshiron te perfaqesojne vendin e vet KOSOVEN.Nese kishte nevoje edhe nje here konfirmohen dy fakte te rendesishme:i pare qe tashme jemi dy shtete te ndryshme me dy kombetare te ndryshme dhe qe shume lojtare fshehin egon e tyre personale pas dashurise per shtetin e tyre.

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide