U-19/ Shqiperia neser perballet me Belgjiken
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 09 Tetor 2010 17:05   Shtyp

u-19_shqiperiKombetarja Shqipetare U-19 do te luaje diten e neserme ndeshjen e dyte kualifikuese per Europianin. Djemte e drejtuar nga Ramadan Shehu do te ndeshen me Belgjiken vendase. Kuqezinjte e vegjel humben ne ndeshjen e pare me rezultatin tenistik 6-1 perball Anglise kurse Belgjika fitoi 4-1 ndaj Qipros. Shqiperia renditet ne vendin e fundit ne grupin e tete. Ndeshja do te luhet ne stadiumin “Bielmont” ne Verviers dhe do te gjykohet nga Sandor Szabo nga Hungaria.

Klevis Bejkolli

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide