Miqesore/ Tirana-Vllaznimi 2-2
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 09 Mars 2011 23:44   Shtyp

vellaznimiSkuadra e dyte e Tiranes dhe Vllaznimi i Gjakoves kane luajtur nje ndeshje miqesore qe ka mbaruar ne barazim. Dy me dy ka qene rezultati final i nje ndeshje te bukur dhe me shume raste per shenim nga te dy ekipet. Trajneret e dy skuadrave kane bere shume prova duke aktivizuar nga me shume se 15 lojtare dhe ne fund kane ngelur te kenaqur. Golin e pare per Tiranen e ka shenuar sulmuesi nga Kosova ne minuten e 7-te ndersa te dytin Shehu ne minuten e 20-te. Gjakovaret kane shenuar ne minuten e 39-te me Gashin dhe kane barazuar rezultatin ne minuten e 78-te me Milicaj.

Pirro Nika

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide