U-17/ Kuqezinjte mesojne emrat e kundershtareve ne “Elite Round”
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Nentor 2011 00:06   Shtyp

u-15_shqiperiShqiperia U-17 ka mesuar sot emrat e kundershtareve ne “Elite Round”. Pas kualifikimit historik qe skuadra e drejtuar nga boshnjaku Mustedanagic arriti pak kohe me pare ne turin para eleminator, sot u hodh shorti per te luajtur me skuadrat me te mira ne Europe. Per kuqezinjte tane mund te konsiderohet nje short jo i keq, pasi mund te kishte kundershtare edhe me te forte. Shqiperia U-17 do te ndeshet me Hollanden, Serbine dhe Irlanden. Ndeshjet e ketij grupi di te zhvilllohen me sistem grumbullimi ne Hollande ku skuadrat e ketij grupi do te ndeshen me njera-tjetren ne datat 22, 24 dhe 27 mars 2012.komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide