U-19/ Short i veshtire per kuqezinjte e Strakoshes, por luhet ne Shqiperi
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 30 Nentor 2011 00:29   Shtyp

u-19_shqiperiKombetarja U-19 e drejtuar nga ish portieri njohur Foto Strakosha ka mesuar sot emrat e kundershtareve per eleminatoret e europianit te ardhshem. Kuqezinjte kane rene ne nje grup te forte dhe do ti duhet te perballen me Belgjiken, Italine dhe Bjellorusine. Por fati i ka shperblyer ata kur eshte percaktuar qe ndeshjet te zhvillohen me sistem grumbullimi te gjitha ne Shqiperi. Keto takime do te luhen ne datat në datat 12, 14 dhe 17 tetor 2012.

Grupi 7

Belgjike

Itali
Bjellorusi
SHQIPERI

komente
 
jFinalizer Error 401: asset file not found: /templates/rhuk_milkyway/css/template.css
hide